У Сумах спрямовують кошти на фінансову підтримку бійців добровольчих формувань та захист міста

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з бюджету Сумської міської тергромади уже спрямували близько 100 млн грн для потреб захисників і захисниць України.

Про це повідомляє пресслужба Сумської міської ради.

Це кошти, які використовуються для забезпечення функціонування добровольчих формувань та підтримки роботи військових підрозділів на території громади.

Питання фінансування щомісячних виплат бійцям добровольчих формувань днями розглядалося на засіданні виконавчого комітету Сумської міськради.

“Ми сьогодні скоротили зарплатний фонд працівників Сумської міської ради, виконавчого комітету на 38 млн грн, і саме ці кошти спрямували на фінансування  добровольчих формувань. Сьогодні ми їм забезпечили наперед фінансування на червень-липень. Також на ці потреби ми спрямували 28 млн грн”, – говорить міський голова Сум Олександр Лисенко.

Ще 6,5 мільйонів спрямують на компенсацію оплати пільг захисникам за комунальні послуги. Залишок коштів – на матеріально-технічне забезпечення військових. Окрім цього, виконком проголосував за виділення пів мільйона гривень на технічне обслуговування.

“Ці кошти підуть на забезпечення технікою для будівництва фортифікаційних споруд, інженерних споруд навколо нашого міста, забезпечення позицій”, – запевняє Олександр Лисенко.

Поза увагою члени виконкому не залишили й волонтерів, які з перших днів війни допомагають усім нужденним. З міського бюджету виділили 400 тисяч гривень, щоб виплатити їх волонтерам.

Більше подробиць – у сюжеті: