У Сумах створили тимчасовий прихисток для переселенців

З 24 лютого 2022 року внаслідок військової агресії російської федерації тисячі громадян України були примусово виселені зі своїх домівок. У місті Суми перебуває біля 20 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, це переселенці зі східних областей.

На території громади діє організований прихисток для тимчасового перебування ВПО, який не мав належних умов для розміщення. Благодійною організацією Medair був профінансований, а ГО “Центр партнерства та сталого розвитку” та Управлінням стратегічного розвитку міста Сумської міської ради реалізований проєкт “Облаштування прихистку для тимчасвого перебування ВПО”.

У результаті на базі одного із закладів громади відремонтували душову кімнату (до цього часу вона була відсутня), встановили душову кабіну, замінили вікно, зробили теплу підлогу, провели сучасний ремонт, перепідключили каналізаційну систему, замінили двері тощо.

Закуплено та облаштовано пральну машину з функцією сушіння, горизонтальні бойлери (водонагрівачі), холодильник, мікрохвильову піч, електричну плиту з духовою шафою, набори посуду, ліжка з ортопедичним матрацами.

Якщо у вас є знайомі, друзі, хто потребує допомоги, звертайтеся до Департенту соціального населення міста за адресою: вул. Харківська, 35, за телефонами: 788-888, 787-123, 050-407-88-99, 050-407-80-02.