У Сумах тривають роботи з формувального обрізання дерев

Сумські зеленбудівці звітують про виконані роботи з формувального обрізання гілок на деревах на багатьох вулицях громади.

У комунальному підприємстві зазначають, що Суми – це місто, де дихається вільно, бо тут живуть справжні українці, а ще тут багато дерев, які наповнюють легені киснем і милують око кольорами.

Саме тому працівники підприємства роблять усе, аби дерева не хворіли і були доглянуті, тому значна увага приділяється формувальному обрізанню гілок.

Такі роботи завершено по вул. Петропавлівська, вул. Соборна, вул. Воскресенська, вул. Перекопська, вул. Героїв Сумщини, вул. Гагаріна, вул. Ярослава Мудрого, вул. Г. Кондратьєва (від вул. Гамалія до вул. 20 років Перемоги), у Покровському і сквері Харитоненка (біля Альтанки), пров. 9 травня, пров. Академічний, вул. Горького (від вул. Праці до вул. Металургів).

Також завершені роботи по формувальному обрізанню шаровидних кленів по вул. Набережна річки Сумка і дерев по вул. Леваневського.

КП «Зеленбуд» продовжить надавати ці послуги, а також і надалі займатиметься роботами по висадці нових кленів. Наразі проводиться оновлення зеленої зони біля озера Чеха.