У Сумах триває збір на прилади нічного бачення для наших захисників

Наші захисники  Сергій Янченко та Ігор Ганненко з 47-ї штурмової бригади звертаються з проханням допомогти зібрати кошти на приладі нічного бачення:
“Друзі, вчергове звертаємось до вас за допомогою! Так, робимо це не вперше, але специфіка війни така, що багато речей виходять з ладу/губляться/згорають і т.д. А інколи під поставлені задачі необхідні конкретні девайси.
Наразі для «роботи» нам необхідні прилади нічного бачення типу PVS 7*, без них – ми просто сліпі в темні години доби, а зараз ми більше працюємо саме в темряві. Вартість одного такого девайсу стартує від 150 тисяч гривень, верхньої межі звісно ж, немає – все залежить від курсу та порядності продавців.
Наша мета – придбати 2 прилади, але це в ідеалі. Як тільки зберемо хоча б на 1 – одразу будемо брати. Звісно, 300 тисяч гривень – це дуже велика сума, але я впевнений, що ми зможемо! Тим більше, що ми вже маємо перший внесок у розмірі 58 тисяч, які для нас зібрала – Наталія Цибульська, начальниця Відділу культури Сумської міської ради разом зі структурними підрозділами та небайдужими людьми. За що ми дуже вдячні! Також ми маємо близько 9 тисяч, які залишились після попереднього збору. Тобто залишається зібрати 233 тисячі на 2 прилади або 83 тисячі для придбання одного.
Будемо вдячні за будь-яку допомогу: донати, репости, поради, де придбати дешевше. Звітність, як завжди, за нами”.

Реквізити:

4149629315778720 Ганненко І.А. (ПБ)

5363542309313477 Янченко С.В. (ПБ)

*Не плутати з тепловізорами. Використовуються для специфічної роботи вночі.