У Сумах через мобілізацію бракує водіїв комунального транспорту

Від середи, 28 червня, у Сумах подовжили рух комунального транспорту від центральних і кінцевих зупинок з 21:30 до 22:00 у залежності від маршрутів. Зокрема, збільшилася кількість вечірніх рейсів на тролейбусних маршрутах №2, №4, №5, №7, №10А та автобусних №57А, №59А, №62, №64А, №67.

Про це повідомив начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Для розв’язання питання продовження руху приватного громадського транспорту відбулася нарада з перевізниками з цього питання. Відповідно до поданих ними пропозицій, подовжено роботу пасажирського транспорту з 20:30 до 21:00 від кінцевих зупинок на маршрутах №5, №7, №12, №13, №18, №19, №60, №61. Через брак водіїв з причини мобілізації до лав ЗСУ, обмежений час роботи АГЗС, а також відсутність службового транспорту для розвезення водіїв у період дії комендантської години більш тривале продовження роботи пасажирського транспорту є вкрай проблематичним.

Окрім цього, минулого тижня фахівці відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг розглянули з перевізниками нагальні питання роботи громадського транспорту, а також перевірили санітарно-технічний стану транспортних засобів. Оглянули 95 одиниць на 11 маршрутах. Основна увага приділялася зовнішньому та внутрішньому стану ТЗ, наявності в салонах QR-кодів мапи захисних споруд, необхідної інформації для пасажирів та відповідності надписів на маршрутних вказівниках.