У Сумах школярів та дошкільнят запрошують на цікаві заняття

Починаючи з листопада, завдяки італійському фонду AVSI та всеукраїнському БФ «Хелпгруп», у Сумах на вул. Троїцькій, 9, відкрився Громадський центр навчання та розвитку.

В облаштованих сучасних приміщеннях із учнями початкових класів у другу половину дня займаються досвідчені сумські педагоги, соціальні працівники та психолог. Зовсім скоро від охочих відвідувати центр не було відбою – шкільна наука та дозвілля припали до душі дітлахам. Адже навчатися тут легко і зовсім не нудно!

“Цей проєкт впроваджується в Сумах та Бурині, – розповідає адміністраторка та відома в Сумах психологиня Марина Свириденко. – Центр працює за декількома напрямками. Один із них – надолуження освітньої програми. Тож нашим першочерговим завданням було зібрати команду фахівців-професіоналів – вчителів початкових класів, визначитися із цільовою аудиторію (місцеві діти, внутрішньо переміщені, діти з особливими освітніми потребами)”.

Для кожної вікової категорії заняття проводяться двічі на тиждень. Групи невеликі – до 10 учнів. Заняття організовуються у формі інтегрованого навчання, включаючи шкільні предмети, в тому числі й англійську мову. Тривалість заняття – година, потім пів години соціальний педагог або практичний психолог проводить психоемоційне розвантаження (вправи на формування комунікативних навичок, творчі заняття, медитацію тощо). Тож таким чином підтягують знання та покращують емоційне та психологічне благополуччя дитини, що на сьогодні є не менш важливим.

“Наступний напрямок – психосоціальна підтримка. Наш психолог проводить індивідуальні консультації (можливо – первинну поглиблену психодіагностику), а соціальні педагоги координують супровід вразливих категорій. Наприклад, до нас звертаються батьки дітей, яким потрібні заняття з логопедом чи дефектологом. Ми їх організовуємо як на нашій базі, так і в приватних корекційно-розвиваючих центрах. Всі послуги – безкоштовні! Про фінансування подбав донор проєкту”, – говорить Марина Свириденко.

Заняття для школярів-початківців тривають з 16.00 до 17.30 та з 17.00 до 18.30. Є ще одна навчальна локація на вул. Нижньовоскресенській (Кооперативна), 6 (бібліотека ім. Шевченка), де працює вчитель початкових класів – у четвер та суботу. Зареєструватися на заняття можна за Google-формою  – після вам обов’язково зателефонують!

Англійська для старшокласників

Віднедавна в центрі запрацювала нова ініціатива – безкоштовний курс з англійської мови для учнів 9-10 класів. Від проводиться щосуботи на основній базі.

«Попит на такі заняття дуже великий, – зазначає Марина Миколаївна. – Наразі працює одна група, відкрили запис і на наступну. Відзначу, що наші перші ластівки англомовного простору телефонували та реєструвалися самі! Мотивація дітей вражає! У всіх учасників потенціал різний, але їх об’єднує одне велике бажання вчитися. Наші педагоги застосовують індивідуальний підхід, і як показує практика – ефект є!

Форма для Google-реєстрації

Творчий хаб для дошкільнят

Вже з лютого є чим зайнятися у Громадському центрі навчання та розвитку міста Суми й найменшим! На чисельні прохання батьків відвідувачів тут запрацював творчий хаб для дошкільнят.

«Ми запустили його експериментально, – продовжує Марина Свириденко. – Поки що на місяць. Протягом лютого щосуботи запрошуємо діток віком від 4 до 6 років до нас на заняття (вул. Троїцька, 9). Початок о 10.00. Малюкам пропонуємо розвиваючі заняття, різні активності. Йдеться про творчість, комунікацію, креативність. Загалом про час, проведений весело та з користю. Чекаємо з нетерпінням! Якщо буде запит – продовжимо цей напрямок. А вже за планом, починаючи з березня, розпочнеться підготовка дітей до школи. Орієнтуємося на 6-річних дітлахів, які цьогоріч збираються до школи».

Додаткова інформація – за тел. (095)728-05-79 (Марина Свириденко).

ВШ

Читайте також:

  1. Екоінспекція в Сумах порахувала збитки за поруб двох дерев біля озера Чеха

  2. “Укрпошта” випустить марку, присвячену Охтирці

  3. Оголошено збір на квадроцикл для військових ЗСУ, які боронять Україну на Запорізькому напрямку

  4. Керівнику Сумської єпархії Української православної церкви (МП) повідомлено про підозру в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

  5. У Липовій Долині облаштовують Алею пам’яті загиблих героїв

  6. Всесвітня продовольча програма ООН частково оплачуватиме гарячі обіди для школярів Сумщини

  7. “Виїжджати на аварії — то був великий ризик, але у людей має бути газ”, – газовики Сумщини про роботу в умовах повномасштабного вторгнення

  8. На Донеччині загинув воїн Юрій Мочалов з Кириківської громади

  9. Третій рік поспіль сумчанка стає кращою пауерліфтеркою країни

  10. Ще мінус один: українська ППО збила ворожий Су-34