У Сумах шукають добрі руки для морських свинок

Сумчанка Iryna Kryzhyminska розповіла у фейсбуці майже різдвяну історію:

«Цих малих знайшов наш кіт – заліз у сарай де їх тримали і почав тягати малечу. Кількох з”їв, одну ми врятували. Почали розпитувати сусідів – і знайшли власників.

Близько 20 мурчаків жило в сараї разом з птицею. Там вони безконтрольно розмножувалися і, вірогідно, так само безконтрольно гинули. Хазяйка не знала куди їх дівати і просто продовжувала тримати в сараї.

Ми забрали частину свинок до себе у Святвечір – добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся. Іще частину хазяйка не змогла зловити – тому попереду поповнення. Усі тваринки худі і не дуже товариські, хоча жодна не агресивна. За бажання усіх можна буде привчити до людей. Усі самички вагітні, бо ніхто їх не відділяв від самців – тому чекаємо іще й приплід.

Мені здається, що тварини заслуговують на Різдвяне чудо не менше, ніж люди. Тому ми шукаємо цим бідосям нові домівки, де їх будуть любити та доглядати. Якщо ви не проти врятувати життя і отримати нового друга – напишіть мені. Якщо ви знаєте когось, хто хотів би морську свинку – напишіть мені».