У сумських багатоповерхівках перевіряють внутрішньобудинкові електромережі

У рамках підготовки до опалювального сезону у Сумах проходить перевірка потужності внутрішньобудинкових електромереж з урахуванням можливого підвищення споживання електроенергії споживачами.

Відповідальним за цю роботу є департамент інфраструктури міста. На її виконання відведений час до 15 жовтня.

За інформацією департаменту інфраструктури міста, задля запобігання виникнення загорання у міжповерхових каналах та електрощитових багатоквартирних житлових будинків їх управителі перевіряють внутрішньобудинкові електрощитові та розподільчі щити на кожному поверсі щодо цілісності ізоляції та несанкціонованих підключень. Також проводиться заміна несправного електрообладнання.

Одночасно мешканцям багатоквартирних будинків рекомендують встановити індивідуально на кожну квартиру реле захисту від перенапруги для запобігання виходу з ладу побутового електрообладнання, при можливій роботі зовнішніх електричних мереж в аварійних режимах, пов’язаних з їх пошкодженням внаслідок бойових дій.

«Ми збільшуємо потужності в комунальних закладах і рекомендуємо це робити у приватних будинках, у багатоповерхівках. Націлюємо управителів та ОСББ на те, аби вони направляли кошти на заміну електромережі. Бо, коли мешканці масово вмикатимуть обігрівачі, потрібно буде мати підсилену внутрішню електричну мережу», – зазначив Олександр Лисенко.