У сумському виші для школярів проводять цікаві заняття з кінології

На біолого-технологічному факультеті Сумського національного аграрного університету проводять цікаві відкриті заняття з кінології для сумських школярів.

Одне з таких занять відбулося 30 жовтня для учнів школи №2, які наразі на канікулах. “Відкриту лекцію” на дресирувальному майданчику провів “професор” Рамзес — саме таку кличку має німецька вівчарка, службовий пес, що “працює” в поліції, багаторазовий переможець численних кінологічних виставок та змагань.

Продемонструвати усі вміння й таланти на дресирувальному майданчику Рамзесу допомогла його господарка — студентка біолого-технологічного факультету Тетяна Клименко.

Разом вони показали юним глядачам, що може і вміє гарно вихований і навчений службовий собака, як він слухає господаря, з першого разу розуміючи й виконуючи команди. Дітям було цікаво дізнатися, що, виявляється, Рамзес розуміє команди трьома мовами: українською, німецькою (традиційно службових вівчарок навчають виконувати команди саме німецькою мовою), а такою мовою жестів.

А ще він дуже любить дітей і з задоволенням з ними спілкується, що й зробив наприкінці зустрічі, даючи себе погладити і радо йдучи на контакт.

“Такі заняття, попри те, що виглядають як гра й розвага, є дуже важливими, адже вони є справжньою антистрес-терапією для малечі з прикордонного міста. До того ж вони формують уявлення про професію кінолога і дають дітям можливість спробувати себе у цій ролі”, – зазначають на факультеті.