У Тростянецькій громаді селяни забезпечили лікарню овочами

Незважаючи на воєнний час і всілякі негаразди при проведенні весняно-польових робіт, урожай овочів в цьому році видався на славу.

Жителі старостинських округів Тростянецької громади з розумінням поставились до питання забезпечення свіжими овочами для харчування хворих та активно допомогли Тростянецькій лікарні у заготівлі їх на осінньо-зимовий період.

Всього для харчування хворих в овочесховище надійшло: картоплі – 14 252 кг, цибулі – 615 кг, буряка – 400 кг, моркви – 360 кг, капусти – 164 кг. Також засолено 804 кг огірків та 180 кг помідорів.

Найбільшу активність у заготівлі овочів для лікарні проявили жителі сіл Крамчанка та Солдатське, які здавали всі овочі в асортименті: картоплі – 3300 кг, моркви – 200 кг, цибулі – 177 кг, буряка – 150 кг, капусти, огірків та помідорів по 100 кг.

Надходила також суттєва допомога овочами від жителів інших населених пунктів громади: Дернова, Ницаха, Печини, Семереньки, Криничне, Лісне, Мащанка, Мартинівка, Буймер, Кам’янка, Люджа. Взяла участь у цій добрій справі і Спілка ветеранів Тростянеччини, які передали закладу 84 кг свіжих огірків.

Адміністрація КНП «Тростянецька міська лікарня» висловлює щиру подяку всім мешканцям громади за підтримку медзакладу у вкрай непрості часи.

trostyanets.info