У Тростянці встановили німецьку мініелектростанцію, яка обслуговуватиме центр проживання ВПО

У квітні з далекого німецького міста Монтабаур, яке уже стало надійним партнером, до Тростянця надійшла дизельна мініелектростанція потужністю 720 кВт. Подарував цю електростанцію Withold Groborz з компанії Sibelco Deutschland.
Сьогодні ця електростанція уже встановлена там, де вона найбільш потрібна – у центрі для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, який будується на місці спортивної бази «Нескучне». Загальна площа цього об’єкту – 1406 квадратних метрів, з них гуртожиток 1154 кв.м, їдальня 126 кв.м, адміністративна будівля також 126 кв.м. Розрахований цей центр на одночасне проживання 74 осіб. Кошти на будівництво виділені державою.
«На околиці Тростянця, на місці колишньої спортивної бази «Нескучне» вирішили побудувати сучасний центр для тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Тут уже виконано підготовчі роботи, встановлена адмінбудівля, планується встановлення гуртожитку та їдальні, – розповів начальник відділу капітельного будівництва Тростянецької міської ради Віктор Никоненко, – цю електростанцію. яку передали нам наші друзі з німецького міста Монтабаур, ми встановлюємо на спеціально обладнаному майданчику. Потужності її повністю вистачить, аби забезпечити електроенергією увесь комплекс у випадку аварій чи тривалих відключень»
У Тростянецькій міськраді висловлюють щиру вдячність закордонним партнерам з міста Montabaur erleben, зокрема Withold Groborz, за підтримку України й Тростянецької громади зокрема:
“Ваша увага й партнерство зміцнюють нашу віру в Перемогу! З вашою допомогою ми зможемо вистояти, пережити ці складні часи й відновитися!”