У Тростянці завершилося розчищення постраждалої від рашистів багатоповерхівки біля вокзалу

Волонтери сумського та роменського «Добробатів» продовжують допомагати у ліквідації наслідків руйнувань, які лишили по собі у Тростянці російські окупанти. Вчора відбувся завершальний етап розчищення будівельного мотлоху, який утворився у багатоквартирному будинку №53 на вул. Благовіщенській після артобстрілів та пожежі.

До 36 добровольців долучилися і місцеві мешканці, які допомагали розбирати цеглу, виносити металеві конструкції тощо. Далі – справа за будівельниками.

Міський голова Юрій Бова повідомив про найближчі плани міської влади щодо відновлення цього будинку:

«У суботу я буду у Києві обговорювати з головою Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафою Найемом відновлення цього будинку. Розповім про те, що він підготовлений до ремонтно-відновлювальних робіт, що разом з добровольцями «Добробату» зроблено все потрібне. Вірю в те, що разом з площею та вокзалом буде відновлено й цей будинок – він буде зручним, комфортним, утепленим, і люди повернуться знову у свої оселі. Зі свого боку, щоб максимально здешевити вартість ремонту, міська влада уже співпрацює з декількома благодійними фондами: нині розглядаємо питання, щоб за рахунок благодійників вставити у цьому будинку вікна».

ВШ