У Тростянці можна замовити соціальне таксі

У Тростянецькій громаді започатковано нову послугу: перевезення людей з обмеженими можливостями, які перебувають на обслуговуванні в КЗ «Центр надання соціальних послуг», повідомляють у міськраді.

Надання транспортної соціальної послуги, яка може забезпечити доступність, сприятливі умови життєдіяльності та вільного пересування, здійснюється безкоштовно для осіб з інвалідністю 1 групи, дітей з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою технічних засобів реабілітації (в тому числі – ВПО, які належать до вищезазначених категорій населення).

Особа, яка потребує транспортної послуги, або її законний представник подають до відділу соцізахисту населення Тростянецької міськради (вул. Благовіщенська,6) чи до КУ «Центр надання соціальних послуг» ( вул. Л. Татаренка, 2) відповідну заяву у письмовій формі. Замовлення приймаються від громадян не менш ніж за три дні до запланованого виїзду телефоном (5-47-30; (095) 559-86-26) – в робочі дні з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, у п”ятницю з 08.00 до 16.00.

«Автомобіль можна замовити для перевезення громадян у межах Тростянецької міської територіальної громади до закладів охорони здоров’я, освіти та культури, установ соціального захисту населення, структурних підрозділів міської ради, – розповіла директорка КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ольга Шахова. – Він має все необхідне оснащення: електропідіймач для інвалідних візків, мобільний пандус, розкладні крісла для супроводжуючих осіб».

Автотранспорт служби «Соціальне таксі» використовується виключно у робочі дні – з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, в п’ятницю з 08.00 до 16.00 у супроводі члена сім’ї замовника послуги.

До речі, цей автомобіль був переданий Тростянецькій міській раді від БФ «Милосердя Здоров’я» у рамках Меморандуму про співпрацю та реалізації проєкту по підтримці людей з обмеженими фізичними можливостями.