У Тростянці побудують мобільну лікарню

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ Ukraine в рамках Програма GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine підписало Меморандум з Тростянецькою громадою Сумської області щодо будівництва і оснащення медичним обладнанням Мобільної лікарні, яка на кілька років забезпечувати потреби Тростянецької міської лікарні, поки йтимуть ремонтні роботи основного медичного корпусу.
Будівництво буде реалізоване в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки України”, який фінансується Федеральним урядом Німеччини та впроваджується компанією GIZ.
Двоповерховий модульний блок площею біля 800 кв.м буде виготовлений у Німеччині.
У ньому працюватимуть кабінети офтальмолога, отоларинголога, гінеколога, хірурга, оснащені всім необхідним обладнанням. Відкриються кабінети функціональної діагностики, оснащені ЕКГ, ЕЕГ, УЗД, відеогастроскопом, відеоколоноскопом, відеобронхоскопом, кабінет фізіотерапії.
Протягом наступних двох місяців також планується поставити до Тростянецької громади додаткове медичне обладнання, електрогенератори забезпечення лікарні та інших об’єктів соціальної інфраструктури, сонячні станції та портативні зарядні пристрої, станцію водної очистки та ряд IT-обладнання. Це дуже суттєва допомога від німецьких платників податків, яка допоможе якомог.а швидше пережити важкий період втрат та руйнувань, і впевнено планувати майбутній розвиток громади, пишуть на сторінці Тростянецької міської ради.