У Тростянці проведуть шпигунську гру “Кодові імена”

4 січня Тростянецька публічна бібліотека запрошує випробувати себе у шпигунській настільній грі “Кодові імена”, яка захопить з перших хвилин.
Настільну гру “Кодові імена” неодноразово визнавали грою року, також вона отримувала нагороди як найкраща сімейна настільна гра.
«Кодові імена: гра слів» — це відмінний спосіб перевірити інтуїцію. Високий ризик наштовхнутися на вбивцю і закінчити партію завчасно заряджає адреналіном.

Фішки “настолки”:
Цікавий формат. «Кодові імена: гра слів» — це командне змагання, у якому не останню роль відіграє взаємодія між гравцями.
Невелика тривалість партій. Всього 15-20 хвилин достатньо, щоб виявити всіх спецагентів. Іноді партія закінчується ще швидше.
– Естетичне оформлення. Ігрові елементи виглядають мінімалістично. При цьому їхній дизайн витриманий у стилі шпигунських коміксів.

Наявності топової серед молоді настільної гри “Кодові імена” організатори завдячують проєкту “Центри неформальної освіти у Сумській області” за підтримки ГО “Простір рівних можливостей” та фінансової Програми USAID “Зміцнення громадської довіри”.

Коли: 4 січня

Де: Тростянецька публічна бібліотека
Час: повідомлять особисто після реєстрації, адже безпека понад усе!
Вік: 14-35 років

Участь безкоштовна та за попередньою реєстрацією