У Тростянці сьогодні проведуть в останню путь загиблого героя

Церемонія прощання з Антоном Колодяжним, стрільцем-помічником гранатометника парашутно-десантної бригади, відбудеться сьогодні, 31 жовтня 2022 року, о 14:00 на вул. Луніна у Тростянці.
“Шановна громадо, давайте гідно проведемо в останню путь нашого Героя! Поховання відбудеться на міському цвинтарі №2 по вулиці Луніна”, – закликали у Тростянецькій міській раді.
22 жовтня 2022 року під час участі в бойових діях поблизу населеного пункту Новосадове Краматорського району Донецької області,  Антон загинув у бою від поранень, несумісних з життям.
Колодяжний Антон Андрійович завжди мав активну життєву позицію. Він був люблячим сином і гарним товаришем, позитивною і щирою людиною. На теренах Тростянецької громади він відомий як вправний будівельник.
Антон зростав у великій родині, був середнім з дітей. Переживши з рідними окупацію Тростянця, він не міг залишатися осторонь великої біди, яка поглинула місто і рідну країну. Відразу ж після звільнення нашого міста чоловік вступив до лав ЗСУ, щоби захистити Вітчизну від загарбників.
Його лідерські якості, мужність, витривалість та стійкість дозволили потрапити до одного з елітних з’єднань ЗСУ.
Нехай земля Герою буде пухом. Щирі співчуття родині. Герої не вмирають!