У Тростянці триває ремонт комунальних доріг

У Тростянецькій громаді повним ходом йде ремонт комунальних доріг. Цьогоріч роботи виконує ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія «Грандстрой». Це підприємство виграло тендер на здійснення ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території громади.

На вихідних розпочалися й наразі тривають підготовчі роботи до поточного дрібного ямкового ремонту дорожнього покриття на вулицях Набережна, Б. Хмельницького, Нескучанська.

Інша бригада цього підприємства виконує дрібний ямковий ремонт дорожнього покриття на вулицях Миру, Підлісна, Пам’яті, Кеніга, Трикутній.

Варто зазначити, що для проведення ремонту використовується сучасна спецтехніка – установка «Штрасмайер». Саме таким способом ремонтують автошляхи у Європі. Ця технологія зарекомендувала себе як найефективніша. Вона передбачає виконання відразу кількох операцій з ремонту дорожнього полотна однією машиною.

«Завдяки спеціальній конструкції та використанню стисненого повітря бітумна суміш надходить швидше і щільно заповнює весь об’єм ямки, лунки, тріщини, просадки на дорожньому покритті. До того ж значно спрощується технологія очистки вибоїн, а змішування емульсії зі щебнем відбувається безпосередньо у машині на місці проведення ремонту. Не потрібні засоби для ущільнення суміші. Роботи виконуються без перекриття автомобільного руху, – розповідає Віктор Никоненко, начальник відділу капітального будівництва Тростянецької міської ради. – Переконаний, що із застосованням сучасних технологій ремонт комунальних доріг у нашій громаді значно пришвидшиться»