У центрі Тростянця облаштували протирадіаційне укриття

Віднедавна тростянчани під час повітряної тривоги мають можливість скористатися бомбосховищем (протирадіаційним укриттям), розташованим у центрі міста, на вулиці Вознесенській, буд. 2.
Бомбосховище має дві просторі кімнати й може вмістити до 200 осіб. У приміщенні є світло, розетки, теплі ковдри, стільці, вода.
Відповідальним за його функціонування є Вячеслав Бердніков, спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Тростянецької міської ради (тел. 066 21 00 616).
У робочі дні та в робочий час (з 8-00 по 17-00) під час повітряної тривоги ключі від бомбосховища також знаходяться в Бюро технічної інвентаризації, яке розташоване поруч. Бомбосховище відкриватиме працівниця БТІ Маргарита Сирота.
У разі загрозливої ситуації у вечірній час, в нічну пору доби, у вихідні та святкові дні, жителям навколишніх будинків та вулиць повідомляють, що ключі від бомбосховища є також у сусідньому житловому п’ятиповерховому будинку – № 1-А по вул. Л. Татаренка (контактна особа – Тетяна Маричева – старша по третьому під’їзду).
«Наразі внутрішні роботи майже повністю завершені. Залишилося облаштувати дитячу кімнату, де будуть встановлені дивани, – розповідає Вячеслав Бердніков. – Також у приміщенні встановлять електрогенератор, біотуалет, декілька лежаків для літніх людей, додаткові стільці».
Шановні тростянчани, цінуйте власне життя й бережіть життя своїх дітей та рідних людей! Користуйтеся бомбосховищем, коли на Сумщині лунає повітряна тривога!