У Шостці попрощаються із загиблим військовим

Завтра шосткинці попрощаються зі своїм земляком Романом Журою.

Воїн загинув 13 листопада 2022 року в результаті поранень, несумісних з життям.

Траурні заходи розпочнуться 18 листопада об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Роман Борисович Жура народився 25 жовтня 1978 року. Був командиром стрілецького відділення в батальйоні, який зараз героїчно обороняє м. Бахмут Донецької області.

Дитинство Романа Жури минуло у Шостці. Тут він навчався у школі №5, тут залишилися найкращі спогади… Як маленьким першокласником саджає з татом фруктовий сад, як в молодості з друзями сплавляється на човні по Десні та милується красою рідного краю, як проводить багато часу з тваринами (особливим захопленням були собаки породи «алабай»).

Після закінчення школи Роман Борисович здобув юридичну освіту. Працював в АТ «Сумигаз». За словами рідних, він мав золоті руки та золоте серце. Був втіленням надійності, витривалості, доброти. Він був для всіх плечем, на яке можна було завжди покластися. Завжди допомагав тим, хто потребував підтримки. У Романа було багато друзів, товаришів і знайомих, адже людська щирість і відповідальність завжди високо цінується. Роман обожнював своїх дітей – сина та донечку, поважав і цінував батьків і всіх рідних. Саме заради них чоловік без вагань прийняв рішення стати на захист Батьківщини, вступивши добровільно до лав української армії.

«У мене дві руки, дві ноги, я піду. Не можу відсиджуватися за чужими спинами», – у цих словах була сила і відважність батька і лють українського воїна, готового до останнього подиху захищати найдорожче.