У Ямполі попрощалися з захисником України Дмитром Козюрою

Військовослужбовець був зв’язківцем та брав участь у боях у Херсонській та Миколаївській областях, як розповідає керівник його підрозділу Дмитро Білашов.

“Я прийшов на вузол зв’язку в березні 2022 року, а Дмитро в цей час був під Миколаєвом, приймав участь у бойових діях. Познайомилися ми з ним вже в травні, коли він повернувся в академію. Був дуже гарним спеціалістом, зараз дуже рідко можна знайти людину, яка розбирається в зв’язку і намагається чомусь вчитись. Не було такої задачі, з якою Дмитро не міг би справитись. У нього була дуже велика мрія стати офіцером, з першої спроби не вийшло, але він сказав, що все одно буде офіцером і вступив до Київського військового інституту в минулому році”, – згадує Дмитро Білашов.

Директорка Ямпільської школи №1 Лариса Хочинова розповідає, що Дмитро був з багатодітної родини. У старших класах юнак мріяв стати військовим.

“Ми не були здивовані, що після закінчення школи він вступив до військової академії міста Одеса. Спочатку були дуже на тісному зв’язку, часто телефонували, але потім ми зрозуміли, що він на фронті”, – розповіла Лариса Хочинова.

Однокласник Дмитра Олег говорить, що його товариш був відкритою та доброзичливою людиною.

“Він мені запам’ятається дуже веселою людиною, дуже чесною, але дуже вразливою. Захоплювався військовою справою, спортом, трохи літературою. А друг він був просто неймовірний, завжди готовий був підтримати. Це дуже велика втрата”, – каже однокласник Олег.

Поховали воїна на центральному Ямпільському кладовищі.

“Суспільне”