Фермерка з Сумської області отримала сільгосптехніку за грант від Німеччини

Перший кредитний проєкт у межах програми з надання грантової підтримки, фінансованої урядом Німеччини, реалізовано в Сумській області. 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації.

У межах грантової програми господарство Шайденко Тетяни Олександрівни отримало кредит на придбання сільгосптехніки. Господарство займається діяльністю на території Сумського району.

Грантова підтримка від уряду Німеччини становить до 30% вартості проєкту. До участі в програмі розглядаються проєкти з цільовим використанням коштів на закупівлю, модернізацію та реконструкцію основних засобів, а також поповнення обігових коштів. Максимальна сума проєкту становить €240 тис. без ПДВ у гривневому еквіваленті. У програмі можуть взяти участь будь-які юридичні особи приватної форми власності, зареєстровані в Україні.

Програма “Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні” фінансується урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Deutsche Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) та Фондом розвитку підприємництва (ФРП).

bizagro.com.ua