Харківський Театр 19 завітає до Сум з виставою «Почати спочатку» — розмова про свободу за п’єсою «Емігранти»

На експериментальній сцені Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна вистава за п’єсою Славоміра Мрожека «Емігранти» на актуальну для українців тематику. Герої бачили порятунок та майбутнє за кордоном, але в результаті  їх головний супутник — самотність.  Дружба цих абсолютно несхожих між собою людей не могла б народитися в іншій ситуації,  вони — це єдине, що є один в одного.

Події відбуваються у новорічну ніч — весь світ завмер в очікуванні чогось нового. Під впливом моменту герої п’єси наважуються на відчайдушні вчинки заради свого визволення, можливо це саме той час, щоб почати все спочатку?

Театр 19 — молодий недержавний театр з Харкова. Завдяки цікавим постановкам є справжнім культурним явищем міста й користується значною популярністю в місцевої публіки. Безумовно, Театр 19 глядацький. Він прагне бути цікавим, корисним та потрібним глядачеві. Позиціонується як театр акторських індивідуальностей, у якому режисура прагне, роблячи вистави, – робити це насамперед «через актора», створюючи яскравий та цікавий акторський ансамбль.

27 листопада 17:00.

Тривалість вистави: 105 хвилин.

Організатор заходу – громадська організація «Місто розумних».

Усі зібрані кошти будуть направлені на підтримку ініціативи зі збору коштів на корм для безпритульних котів узимку.

Реєстрація ТУТ