Херсонський університет отримав гуманітарну допомогу від СумДУ

Дружня допомога від Сумського державного університету – комп’ютерна техніка – надійшла за місцем призначення. 20 новеньких комп’ютерів зайняли свої місця в облаштованому приміщенні Херсонського державного університету.

«Комп’ютери вже у нас, все перевірено та поставлено на облік. Найближчим часом налаштуємо техніку, і наші викладачі та співробітники почнуть її використовувати», – повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Загалом сумський виш передав херсонським колегам комп’ютерного обладнання (а це – монітори, системні блоки, комп’ютерні клавіатури тощо) на суму близько 400 тисяч гривень.

«Для нас це дуже цінно, ми пишаємось тим, що маємо таких надійних друзів і вчергове кажемо: Україна точно переможе, бо ми єдині та незламні, приходимо на допомогу один одному у важкі хвилини. Відчуваємо шалену підтримку, яка йде до нас з кожного куточка нашої великої країни. Дякуємо, колеги, за те, що допомагаєте повертати життя у стіни Херсонського державного університету!», – зазначив Олександр Співаковський.

«Для кожного українця слова «Херсон – це Україна» стали символом незламності нашої нації. Пишаюсь і схиляю голову перед стійкістю колег з Херсону. Тримаємо освітній фронт разом і робимо свій внесок у перемогу», – наголосив ректор СумДУ Василь Карпуша.