«Цей шлях тернистий, але треба сідати й домовлятися», – Володимир Поцелуєв

Черговий етап медичної реформи, так звана кластеризація, на Сумщині проходить не без конфліктів. Кожна зі сторін має свою думку і відстоює її, наводячи аргументи. У рамках проєкту “Експертна думкана телеканалі СТС у темі розбиралися фахові експерти.

Основні баталії в Сумах розгорнулися навколо об’єднання клінічної лікарні святого Пантелеймона і міської клінічної лікарні №5.

Нагадаємо, саме ці дві лікарні планують об’єднати в один кластер. Втім, ідея сприймається неоднозначно, адже вирішуються питання не лише медичні, а й політичні та кадрові. Тож наразі порозуміння між керівниками двох потужних лікарень досягти не вдалося.

Я неодноразово приходив до В’ячеслава Юрійовича (Петренка, директора лікарні №5 — ред.), і зараз говорю, що давайте сядемо і домовимось, тому що такий шлях – два потужних колективи, – він дійсно тернистий, і третій варіант – це нас приєднають до єдиного кластеру», – говорить директор клінічної лікарні святого Пантелеймона Володимир Поцелуєв.

Втім, найголовніше — щоб інтереси громади і пацієнтів не були знехтувані через те, що зацікавлені особи відстоюють власні інтереси.

Детальніше про це — вже незабаром у новому випуску програми “Експертна думка” з Тетяною Мироненко на телеканалі СТС.