«Чарівники» подарували свято онкохворим діткам Сумщини

В онкогематологічному відділенні Сумської обласної дитячої клінічної лікарні пройшло свято для малечі. Його організували БО «БФ «Чарівники» при підтримці Сумської обласної ради та інформаційній підтримці «SumyLike TG».

Окрім двогодинної програми, в ході якої аніматори організували пацієнтам кріошоу, шоу бульбашок, розваги та ігри, діти отримали подарунки – смартліхтарі, навушники, шоколадні яйця з іграшками всередині, «Барні», ліхтарики з цукерками, картини по номерах тощо.

 

«Ми розпочали в Сумах лінійку заходів для дітей. Вони пройдуть у Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини, обласній лікарні. Таким чином ми хочемо подарувати дітям хвилинку позитиву під час війни», – поділився директор БО «БФ «Чарівники» Артем Харченко.

БО «БФ «Чарівники» працюють по всій Україні. Вони не лише репрезентують дітям розважальні програми, а й закуповують подарунки, техніку, роблять ремонти у дитячих закладах, допомагають ЗСУ.

У перспективі у «Чарівників» ще є багато задумів, які вони планують втілити на Сумщині, повідомляє Сумська обласна рада.