Через ворожі обстріли без електропостачання залишаються 33 населені пункти Сумщини

Станом на 12.00 12 червня внаслідок ворожих обстрілів з боку рф без електропостачання залишаються 33 населені пункти Сумської області:
1895 споживачів Білопільської територіальної громади;
659 споживачів В. Писарівської територіальної громади;
по 65 споживачів у Путивльській та Глухівській територіальних громадах;
55 споживачів у С. Будській територіальній громаді.

Окрім того, внаслідок складних погодних умов залишаються знеструмленими 12 населених пунктів Сумської області: 291 споживач Охтирської територіальної громади, 235 споживачів Конотопського району, 230 споживачів Глухівського району, 165 споживачів Лебединського району, 150 споживачів Недригайлівської громади, 38 споживачів Краснопільської громади.
Оперативно-аварійні бригади АТ «Сумиобленерго» у посиленому режимі працюють над відновленням електропостачання на знеструмлених, внаслідок негоди, ділянках.
За інформацією гідрометцентру, сьогодні погодні умови залишаються складними. У м. Суми та Сумській області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20м/с.
Це може знову призвести до падіння дерев та обриву проводів. Тому закликаємо бути особливо уважними та дотримуватись правил електробезпеки:
тримайтеся подалі від ліній електропередачі та електроустановок;
у разі виявлення обірваного електропроводу, ні в якому разі НЕ НАБЛИЖАЙТЕСЬ до нього! Не намагайтеся самостійно відновити електромережу;
огородіть небезпечне місце, не підпускайте до нього людей і тварин, одразу повідомте про пошкодження електроліній до кол-центру АТ «Сумиобленерго» за телефонами: 0 (800) 300-247, (0542) 659-659;
якщо Ви все ж таки опинились ближче ніж на 8 метрів від місця дотику обірваного проводу до землі, починайте відходити на безпечну відстань, при цьому, рухайтесь дуже повільно, не робіть широких кроків;
до прибуття ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів, не допускаючи до них перехожих чи тварин.

Бережіть своє здоров’я та життя!