Чи з’явиться в Сумах вулиця Романтична, залежить від містян

Розпочато громадське обговорення щодо перейменування вулиці Проєктної № у Сумах. Нова запропонована назва – вулиця Романтична.

Про це повідомили у Департаменті забезпечення ресурсних платежів.

Мова йде про вулицю, яка відповідно до схеми магістралей внутрішнього та зовнішнього транспорту Генерального плану міста Суми віднесена до магістральної вулиці районного значення та позначена як «вул. Проєктна №2» (мкр. Баранівка).

З пропозицією змінити назву до Сумської міської ради звернувся власник земельної ділянки, розташованої на вулиці, яка пропонується до найменування.

Громадське обговорення проводиться у форматі електронних консультацій. Свої пропозиції та зауваження сумчани можуть надсилати на адресу електронної пошти: [email protected] до 12 вересня включно.

У своїх пропозиціях організатори обговорення просять вказувати прізвище, імя, по батькові та адреси особи, яка їх подає, або ж найменування та місцезнаходження юросіб. Анонімні пропозиції не приймаються і не розглядаються.

Отримати консультації можна за адресою: вул. Садова, 33, Департамент забезпечення ресурсних платежів, або за тел.: 700-404, 700-413 чи на пошту [email protected].