Шведські благодійники подарували Тростянецькій громаді пожежний автомобіль

До Тростянецької громади з черговим гуманітарним вантажем прибули громадяни Швеції, які об’єдналися в команду “Skicka vidare till Ukraina”. Це громадська організація, членами якої є пересічні громадяни Швеції, після першого візиту до Тростянця минулого місяця перейнялися його проблемами, тож зібрали кошти та придбали для громади пожежний автомобіль Volvo.

Представники організації “Skicka vidare till Ukraina” привезли не порожній автомобіль: його наповнили корисними та актуальними для наших жителів товарами: це плівка, свічі, аптечки та інше медичне обладнання, дитячі речі, більшість з яких члени організації виготовили власноруч. Крім цього, дівчата та хлопці з Швеції власноруч розробили креслення та виготовили для тростянчан 100 компактних пічок-буржуйок, які легко та швидко збираються, тому стануть у пригоді як місцевим мешканцям, так і військовим.

Зустріли делегацію міський голова Юрій Бова, заступник міського голови Юрій Заяц, секретар міської ради Наталія Ковальова, заступник начальника ДПРЧ-24 Іван Лобода, які висловили гостям щирі слова вдячності за відважність, сміливість, милосердя, небайдужість до чужого горя.

«Під час бойових дій, які відбувалися на території нашої громади, ми зрозуміли, як важливо забезпечити найвіддаленіші куточки громади пожежним транспортом, аби за потреби бригада пожежників змогла якнайшвидше добратися до місця загоряння, – розповів гостям Юрій Бова, – Ми вирішили передати цей автомобіль до Білківського старостату, щоби там була пожежна команда, яка у співпраці з ДПРЧ-24 змогла якісно і швидко гасити пожежі у навколишніх селах. Крім цього, дякуємо за чудові пічки, вони унікальні, бо зроблені вашими руками! Ці пічки ми передами мешканцям громади, які того потребують, а також військовим, які стоять на охороні нашої землі від ворога».

trostyanets.info