“Шкільна реформа на часі, але все потрібно ретельно обговорювати” — Ірина Гоман

Чи на часі реформування українських шкіл? На це питання шукали відповідь запрошені експерти під час круглого столу в рамках проєкту “Експертна думка” на телеканалі СТС.

Реформа йде, і вона повинна бути. Освіта не може стояти на місці, тим більше тоді, коли наші діти так швидко розвиваються. Діти інші, вони відрізняються від нас, батьків. Вони відрізняються від вчителів тим, що вони більш сучасні, більше прогресивні, більш обізнані. Це люди завтрашнього дня. Тому реформи безумовно потрібні”, – саме так вважає Ірина Гоман, ексначальниця управління освіти Сумської міської ради.

Вона розповіла, що цим питанням реформування займається вже давно, і, за словами пані Ірини, жодних конфліктів у нашому місті воно не викликало. Чому ж зараз у Сумах виникла конфліктна ситуація? Проблему Ірина Гоман вбачає саме у недостатній комунікації між усіма зацікавленими сторонами.

В освіті такого бути не може. Можливо, в іншій галузі якось воно може бути. В освіті – обов’язково розголос. Тому що це справа кожного мешканця нашого міста, – і освітян, і батьків. Тому я знов таки звертаюся і до директорів шкіл, і до управління освіти: я вас дуже, прошу – спілкуйтеся між собою, комунікуйте і вирішуйте позитивно”, – закликає пані Ірина.


Детальніше дивіться у повному випуску програми “Експертна думка” на телеканалі СТС вже у середу, 21 червня, одразу після вечірнього блоку новин.