Шосткинець загинув під Бахмутом за три дні до свого дня народження

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини. Траурні заходи розпочнуться 10 січня о 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Валентин Удовенко народився 20 грудня 1990 року у Шостці, тут пройшло його дитинство та юність. Хлопчик навчався у школі №1. Близькі і друзі згадують його як талановитого організатора, активного лідера, яскраву особистість. Валентин мав багато друзів, до нього часто зверталися за порадою та підтримкою. Одним з найулюбленіших місць відпочинку хлопчика було село Чапліївка. Тут він проводив всі канікули, допомагаючи дідусю по господарству.

По закінченню школи Валентин вступив до Чортківського національного університету за фахом «Фінанси в митних органах». Захопленням всього життя юнака були транспортні засоби. Валентин мав власний мотоцикл, ремонтувати який не довіряв нікому – всі проблеми вирішував самостійно. Любов до швидкості та транспорту спонукала його на отримання другого фаху на базі Конотопського залізничного училища. Протягом останніх років Валентин Олегович працював в залізничному депо, але з початком повномасштабної рашистської агресії без вагань став на захист Батьківщини.

«Всі мої рідні воюють… Піду і я», – саме такими були слова молодого чоловіка, коли в листопаді 2022 року він добровільно вступив до лав ЗСУ.

17 грудня цього ж року Удовенко Валентин Олегович героїчно загинув під Бахмутом при виконанні бойового завдання, не доживши три дні до свого дня народження.

Загинув на полі бою, до останніх хвилин життя захищаючи Україну… У невимовній скорботі родичі та друзі, без батька залишився шестирічний син, якого Валентин безмежно любив…
Схиляємо голови у скорботі та пошані.
Вічна пам’ять нашому земляку.
Слава Україні!

shostkanews.city