Шоумен-організатор інтелектуальної гри захищає Сумщину

Організатор “Національний QUIZ” Володимир Березинський з початку повномасштабної війни боронить державу. За цей час воював на передовій, ніс варту на кордоні з Білорусією, нині захищає Сумщину.

“Починаючи з 24 лютого ми в передмісті Чернігова заряджали постійно “Гради”, бойові машини їхали, відстрілювались, поверталися, знову заряджалися і це було нон-стоп майже три доби”, — згадує про перші дні повномасштабної війни боєць, шоумен Володимир Березинський.

“Шоумен на фронті — це такий самий боєць, як і всі інші, але в душі він трошки драйвовіший, трішечки такий, як я — безшабашний”, — говорить чоловік.

Юрист за освітою, гравець та шоумен — за покликанням, нині — воїн за необхідністю, свій останній “Національний QUIZ” Володимир провів 23 лютого. А за кілька годин вирішив іти на фронт. Відтоді гральну атрибутику довелось змінити на зброю.

Спочатку боєць потрапив у першу танкову бригаду. З побратимами півтора місяця захищав Чернігів, що на той момент був в облозі. Потім ніс варту на кордоні з Білорусією, після цього – воював на Донецькому напрямку.

24/7 мінометні обстріли, постійно працює АГС, ВОГи, кулеметні обстріли, утримувати позиції дуже важко. На жаль, деякі побратими не змогли вийти з тих країв”, — розповідає Володимир Березинський.

За словами чоловіка, найемоційніший момент служби трапився в передмісті Чернігова, тоді за отриманими координатами ледь не довелося стріляти в бік власного дому, де знаходились діти та батьки Володимира.

“Ми чекали, коли техніка під’їжджатиме на перехрестя і в певний період машини були заряджені й готові були здійснити пуск і, буквально певний період часу техніка розвернулася і поїхала у зворотному напрямку, ми зрозуміли, що пуск ракет в той квадрат не будемо робити. І воно аж відлягло, тому що я розумів, що могло б трапитися так, що ми б здійснили пуск РС-ів прямо на власний будинок”, — ділиться спогадами військовий.

Проєктом Володимир займається п’ять років. За цей час командну гру вдалося організувати у восьми містах України, нині грають у Сумах, Чернігові, Броварах. Чоловік зізнається — живе та дихає думками про спільноту “Національного QUIZ”.

“Гра також має волонтерський підтекст, дуже багато люди дають своїх донатів на те, що ми купуємо в підрозділ. Вдалося створити щось таке, що існує і в цивільному житті й у військовій справі. Ми проводили ігри в школах. Ми намагалися українським контентом заполонити все, щоб витіснити те “рузьке”, що нам не було потрібне вже на той, довоєнний час” — згадує чоловік.

Після перемоги, говорить Володимир, знов займатиметься проєктом. Перемогою ж вважає повернення всіх українських територій. За його словами, для цього доведеться спрацювати єдиним фронтом.

“Нам потрібні всі: аграрії, волонтери, міцне військо. Люди, які думають, йти чи не йти, або ховаються від повісток — повоюємо всі. Або на підступах до нашого краю, або на передку виженемо ворога”, — зазначає шоумен, боєць Володимир Березинський.

Суспільне Суми

Читайте також:

  1. Найбільший заклад освіти Тростянецької громади відновлюється за підтримки міжнародних фондів

  2. У Сумах відбудеться благодійний аукціон – зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для сумських військових на Бахмутському напрямку

  3. 22-річний боксер із Шостки Максим Галінічев загинув на війні з рашистами

  4. Кролевецька яблуня-колонія посіла III місце в онлайн-голосуванні за Європейське дерево-2023

  5. Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни

  6. У Лебедині попрощалися з полеглим захисником Іллею Гаврилишиним

  7. Як захисникам та захисницям отримати лікування за кордоном?

  8. У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

  9. А ви б придбали рибальський квиток? – рибалок Сумщини просять взяти участь в опитуванні

  10. Сумчан запрошують на благодійний весняний забіг