Ще в одній громаді на Сумщині проводитимуть тренінги з домедичної допомоги для цивільних

Оскільки Тростянецька громада бере участь у канадському проєкті з питань цивільного захисту населення як українська громада, що пережила місячну ворожу окупацію, представники Центру з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) обговорили з представниками місцевого самоврядування наступні етапи співпраці.

Одним з них стане цикл тренінгів з надання домедичної допомоги. На попередньому засіданні робочої групи з питань захисту цивільного населення Тростянецької громади ухвалили рішення про організацію домедичних тренінгів для працівників міської ради та її структурних підрозділів, які проведуть представники Охтирського відділення Червоного Хреста України. Пізніше такі ж тренінги пройдуть і всі охочі жителі громади.

«Надалі будемо проводити тренінги з надання домедичної допомоги для всіх цивільних громадян, формувати відповідні групи. Бачимо зацікавленість влади Тростянецької громади у поліпшенні ефективності цивільного захисту жителів громади», — зазначила співробітниця представництва Центру з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) в Україні Олеся Данцева.

trybuna.sumy.ua