Юрій Бова розповів у Києві про Тростянецьку лікарню

Міський голова Тростянця Юрій Бова виступив на форумі “Відновлення медичної системи на рівні громад”, який днями відбувся у столиці України. 

“Розповів про розвиток нашої Тростянецької лікарні до війни і закладені принципи цього розвитку, про страшні наслідки для закладу під час російської окупації, та що робить громада для відновлення медзакладу. Також розповів про наші плани майбутнього розвитку лікарні, нових напрямків діяльності та подякував всім нашим партнерам за співпрацю” – поділився Юрій Бова після форуму.

На заході була дискусія із представниками МОЗу, НСЗУ та місцевими громадами про реформу, що наразі опрацьовується для лікарень, всі її неузгодженості з реальним станом речей в регіонах і ризиках, особливо на прикордонних територіях.

Наприклад що діяльність загальної лікарні (вводиться нове поняття і функції закладу) передбачена лише при умові обслуговування 40 тисяч населення. Всі присутні в залі пропонували зменшити цей показник до 20 тисяч, щоб не втратити для громад невеликі лікарні.

trostyanets.info