Як пенсіонери у сумському центрі “Берегиня” допомогають військовим

Пенсіонери Сум, які обслуговуються в центрі “Берегиня”, допомагають українським військовим — в’яжуть для них теплі шкарпетки. Від початку повномасштабної війни передали на фронт понад 120 пар шкарпеток.

Олені Онопрійко 86 років. Жінка втратила чоловіка та доньку та три роки тому переїхала із рідного їй Бердянська до Сум. Зараз, говорить, намагається допомогти українським військовим:

“Носки плету — все, що я можу. Як подивлюсь по телевізору — завжди плачу. Мені шкода цих хлопців. Чому він приперся на нашу землю, що він тут забув, скажіть? Діти воюють, нас захищають”.

Соціальна працівниця Раїса Поліщук відвідує дванадцятьох пенсіонерів.

“Переймаються тим, що робиться у країні, і їм тяжко все це переносить. Коли в’яжуть, вони трохи заспокоюються”, — каже жінка.

“На обслуговуванні у центрі “Берегиня”перебуває майже 1000 осіб літнього віку, які в більшості не виходять зі своїх квартир. Ми знаходимо і розпускаємо нитки, даємо їм — і вони в’яжуть, а ми потім передаємо хлопцям. Звісно, їм важко і через вік, і руки трусяться, але це бажання наблизити перемогу і їх внесок”, — розповідає Інна Галіченко, директорка КУ “Берегиня”.

suspilne.media