Як Суми пристосовуються до погодинних обмежень електроенергії

У Сумах в умовах воєнного стану продовжують працювати комунальні підприємства, проводяться ремонтні заходи, лікарні переходять на новий режим роботи, а деякі мешканці продовжують очікувати на появу опалення у власних домівках.

У зв’язку зі складною ситуацією в енергетичному секторі України сумчани на собі відчули деякі незручності. Так, багато вулиць міста потрапили під аварійні відключення від енергосистеми, люди мали проводити по декілька годин без світла. Найбільша проблема у таких відключеннях – це відсутність графіків і те, що від електропостачання понад тиждень страждали мешканці одних і тих самих будинків. Влада пообіцяла вирішити це питання вже поточного тижня.
А от сумські лікарні від 1 листопада переходять на новий, скоригований відносно необхідності економити електроенергію, графік роботи.

“Зберігайте спокій. Уся критична інфраструктура міста працює, нехай і за зміненими схемами і графіками. Сумчанам потрібно лише слідкувати за офіційними повідомленнями щодо змін у роботі КП”, – говорять у міськраді.

Так, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» працюватиме з 7:00 до 17:00, а саме:
* лабораторія – з 7:00 до 15:00;
* лікарі – з 8:00 до 16:00;
* чергова зміна – до 17:00.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» працюватиме з 8:00 до 17:00, а саме:
* прийом лікарів – з 8:00 до 16:00;
* чергова зміна – до 17:00.
З 17:00 до 19:00 лікарі надаватимуть консультації в телефонному режимі.

КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» працюватиме з 8:00 до 17:00, а саме:
* прийом лікарів 1 зміна – з 8:00 до 14:00;
* прийом лікарів 2 зміна – з 14:00 до 17.00.

Сумчан просять поставитися з розумінням до ситуації і планувати свої візити до лікарів відповідно до цих графіків.
У зв’язку з необхідністю економії електроенергії, зазнало змін і транспортне сполучення у місті: комунальний транспорт перевозить пасажирів за окремим режимом.
Тролейбуси без автономного ходу курсуватимуть з 5:30 до 9:00.
Тролейбуси з автономним ходом – відповідно до розкладів (за умови відсутності відключення електроенергії) до 19:30 – 20:00.
Комунальні автобуси надаватимуть послуги з перевезення пасажирів без змін відповідно до графіків. Загалом протягом дня на маршрутах зазвичай працюють 30 тролейбусів і 14 автобусів.

Слідкувати за змінами можна на сторінках КП СМР “Електроавторанс” та сумського міського голови Олександра Лисенка у Фейсбуці, пише rama.com.ua