Ігор Молоток: “Північне прикордоння Сумщини потерпає від агресора, люди потребують правової допомоги”

Cьогодні, 3 листопада, на Сумщині відкрився регіональний офіс Уповноваженого з прав людини. У його відкритті взяв участь уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

На прикордонній Сумщині з робочим візитом омбудсмен побував уперше. Він зустрівся з керівниками області та головами територіальних громад, розповів про основні напрями діяльності інституції парламентського уповноваженого з прав людини.

«Сумщина – це один з прифронтових регіонів нашої держави. 563 км кордону з країною-окупантом Це щоденні обстріли й руйнування,  це порушення прав наших громадян з боку рф, що створює для кожної людини багато правових та громадських викликів», – зазначив омбудсмен.

Захист прав людини – це глобальна тема, це дуже важливо, особливо, під час війни. На цьому наголосив учасник зустрічі – народний депутат України Ігор Молоток.

Парламентар зазначив, що велика територія Сумщини – північне прикордоння, яке наразі особливо потерпає від ворожої агресії, є досить територіально віддаленою від обласного центру. А отже, на думку Ігоря Молотка, є доцільним відкриття філії представництва у Шостці:

«На цьому кордоні – найбільшому кордоні з ворогом, де багато громад потерпають від агресії, відкриття Представництва – дуже важливий крок. У нас і місто Шостка, і Середина-Буда віддалені від Сум, тому я вважаю доцільним, щоб ми мали філію представництва у Шостці. Це б дало можливість надавати допомогу не лише мешканцям Сумщини, а й сусідньої Чернігівщини. 

До мене у приймальню приходять майже щоденно люди, які потерпають від проблемних ситуацій.  Це також родичі полонених, загиблих. Їм всім необхідна якісна фахова правова допомога, захист їхніх прав. Тому я переконаний, що це – дуже важливий крок»

Детальніше – у вечірніх новинах на телеканалі СТС вже сьогодні, 3 листопада.