Із полону вдається повертати воїнів, про яких зовсім не було інформації, – Координаційний штаб

Із російського полону вдається повертати навіть тих військовослужбовців, інформації стосовно яких було дуже мало або не було зовсім.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, інформує Цензор.НЕТ.

Представники Координаційного штабу та військової частини під час зустрічі онлайн із об’єднанням родин 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи та 46-го окремого штурмового батальйону “Донбас” відповіли на запитання родичів полонених і зниклих безвісти оборонців.

“Усі військовослужбовці, які внесені до єдиного реєстру Національного інформаційного бюро, залучені в процеси обміну. З російського полону вдається повертати і тих наших оборонців, інформації щодо яких було або дуже мало, або не було зовсім. Координаційний штаб збирає відомості з усіх можливих джерел: як відкритих, так і конфіденційних”, – зазначив представник штабу. “.

Частина запитань була спрямована до представника військової частини. Серед іншого йшлося про комунікацію і отримання різних документів, зокрема, витягів з актів службових розслідувань.

Як зазначили в Коордштабі, спілкування з військовою частиною відбувається через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати), проте родичі нарікали, що деякі запити до військової частини, надіслані через ТЦК та СП, залишилися без відповіді.

Учасники зустрічі також обговорили питання співпраці зі слідчими Національної поліції України.