Інспектори перевірили, чим годують пацієнтів в одній з сумських лікарень

Зараз у лікарні однакове меню як для цивільних, так і військових. Окреме харчування для військових не передбачене, оскільки вони перебувають у цивільному лікувальному закладі.
За результатами перевірки з’ясували, що харчування у лікарні відповідає нормам дієтичного меню. Для пацієнтів харчування є складовою повноцінного лікування, тому воно обов’язково має бути дієтичним. У меню є нежирні перші страви, м’ясо, риба, овочі та фрукти, сік і печиво.
Щоб покращити ситуацію з харчуванням військових у лікувальних закладах вже найближчим часом, військово-медичне управління військової медичної служби м. Харкова написало звернення до Міжнародної продовольчої організації з проханням допомогти продуктами харчування.

Слід зауважити, що зараз, відповідно до тарифу НСЗУ, вартість харчування на одного хворого становить від 36 до 41 грн. Для підвищення калорійності харчування орієнтовна вартість харчування має складати 137-144 грн. Наразі обласне управління охорони здоров’я звернулося до МОЗ із запитом щодо підвищення тарифів для лікування військовослужбовців або створення окремого контракту, де врахують оплату покращених умов лікування військових.