100-річний ювілей відзначив житель Недригайлова Василь Шаповал

Вчора, у перший день весни, свій 100-річний ювілей відзначив шанований житель Недригайлова  Василь Іванович Шаповал.

Ювіляра привітали представники районної та місцевої влади.

Шаповал Василь Іванович народився в селі Фартушине на той час Вільшанського району Харківської губернії 1 березня 1923 року. Зараз проживає у смт Недригайлів. Почав навчатися у Білоярській школі, закінчував 7 класів у Мелешківській школі. Набув спеціальності «Медник – жестянщик (рос.)» в школі фабрично – заводського навчання (ФЗО) міста Чита. Звідти у 1942 році був призваний до лав армії, зразу потрапив на Кубань, у ряди кінної кавалерії. У 1943 році був тяжко поранений. Після нетривалого лікування знову повернувся на війну, дійшов до Берліна. Там зустрів перемогу. Потім був відправлений на Далекий Схід на Японську війну. Загальний «стаж» перебування на війні – 6 років.

Після повернення з війни все своє життя до досягнення пенсійного віку працював у місцевому колгоспі на різних посадах: трактористом, обліковцем, бригадиром.

Активний член місцевої ветеранської організації. Донедавна був частим гостем у навчальних закладах району, де розповідав учням про події Другої світової війни, долучався до патріотичного виховання молоді. Відвідував заходи, які проводила місцева влада: мітинги, зустрічі, «круглі столи» та ін.

Виховав сина Михайла та 2 доньок – Поліну та Надію, має 6 онуків, 13 правнуків, 1 праправнука.

До цього часу активний. Заходи не відвідує, але ще потихеньку намагається допомагати по господарству, розповідають про ювіляра на сторінці Недригайлівської селищної ради.