14 дітей з Сумщини відпочивають в Узбекистані

Про це начальнику Сумської ОВА Володимиру Артюху повідомив директор Агенції регіонального розвитку в Сумській області Григорій Стариков.
За його словами, 45 дітей та 5 супроводжуючих нещодавно прибули до Ташкента (Республіка Узбекистан) для відпочинку та реабілітації. Вони з різних куточків України: з Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжжя, Сумщини, Хмельниччини, Львівщини та Київщини. Упродовж 12 днів діти будуть перебувати у гірському таборі «Anor»/ в перекладі з узбецької мови – Гранат/.
З Сумської області до Узбекистану вирушили 14 дітей з родин військовослужбовців, в тому числі і загиблих, багатодітних батьків та інших вразливих категорій.
Поїздка стала можлива завдяки Посольству України в Узбекистані. Дітей спочатку доставили до Львова, потім до Катовіце (Польща), звідки спеціальним рейсом вони вилетіли до Ташкента. В аеропорту їх зустрів Посол України в Узбекистані Микола Дорошенко з дружиною.
Посол подякував всім, завдяки кому цей візит став можливим, головам відповідних регіонів і особливо – за надшвидке формування груп дітей. У випадку Сумської області група була сформована всього за 2 дні спільними зусиллями Сумської обласної військової адміністрації, Агенції регіонального розвитку Сумської області та ГО «Завжди поруч 2023».
Начальник Сумської ОВА побажав дітям Сумщини безпечного, спокійного та приємного відпочинку.
«Нехай ці діти хоч на деякий час забудуть про війну в Україні, про горе, яке вона приносить на нашу землю. Бажаю їм гарного відпочинку та якісного оздоровлення й реабілітації», – підкреслив Володимир Артюх.