14 лютого у Сумах влаштували “Кохання поза часом”

Магія свята закоханих вишукано прикрасила найзнаковіший день у житті кожної пари. 1️4️ лютого (станом на 16.00) вже 11 пар молодят на Сумщині завітали до відділів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), де в урочистій атмосфері об’єднали свої долі.

До речі, з нагоди Дня закоханих молодята мали більше часу, щоб офіційно засвідчити свої стосунки або урочисто подати заяву на одруження. Така можливість у громадян з’явилася завдяки масштабній акції від Міністерства юстиції України «Кохання поза часом». Цього дня реєстрація шлюбу тривала протягом 12 годин (з 08:00 по 20:00).

Нагадаємо, що завдяки сучасному підходу до реєстрації актів цивільного стану Міністерство юстиції створює всі необхідні умови для швидкого та зручного доступу до послуг. Вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» https://dracs.minjust.gov.ua/ дозволяє громадянам у будь-який зручний час записатися на прийом до фахівців, подати заяву на одруження, обрати день весілля та здійснити інші дії у цій сфері.