15 лютого – день без обмежень на Сумщині

За розпорядженням Міністерства енергетики України та відповідно затвердженого графіку НЕК “Укренерго”, з 9 по 20 лютого в усіх областях країни планується проведення вимірів погодинного електричного навантаження. Такі заходи проводяться з метою отримання точної інформації про обсяг реального споживання електроенергії на добу кожним регіоном.
Режимний день у Сумській області заплановано на 15 лютого, тож у зв’язку з цим графіки погодинних відключень не застосовуватимуться. Відключення можливі лише у зв’язку із аварійними ситуаціями у мережах або загрозами ракетних ударів по Україні.
Плануйте споживання електричної енергії на 15 лютого з урахуванням відсутності обмежень для аналізу споживання в умовах нормального функціонування області.
Пам’ятайте, від результату вимірів режимного дня залежить величина ліміту потужності електроенергії для Сумської області та, відповідно, кількість годин зі світлом у майбутньому.


Шановні споживачі! 15 лютого плануйте свою роботу без обмежень, використовуйте електроприлади як у звичайних, повсякденних умовах, щоб можна було зрозуміти, скільки потужності необхідно для нормальної, повноцінної роботи регіону.