16-річну дівчину з Сум розшукали на Київщині

До чергової частини Сумського районного управління поліції звернулася жінка та повідомила, що її неповнолітня донька зникла. Як з’ясували правоохоронці, того дня в період часу з 12:00 до 14:00 після конфлікту з матір’ю 16-річна дівчина самовільно покинула квартиру та до теперішнього часу не повернулась. При чому сім картку зі свого телефону вона залишила вдома.

На пошуки зниклої дівчини була орієнтована більша частина особового складу районного управління, орієнтування з фотокарткою та прикметами дівчини розіслані усім екіпажам патрулів, блокпостам та територіальним підрозділам. Упродовж дня та ночі поліцейські ретельно перевіряли усі можливі місця, в яких могла перебувати розшукувана. І тільки вранці наступного дня завдяки спільним діям співробітників ювенальної превенції Сумського районного управління поліції та працівників Управління патрульної поліції в Сумській області місцезнаходження дівчини було встановлено. Вона перебувала в маршрутному таксі по дорозі до столиці, яке й було зупинено на одному зі стаціонарних постів поліції на Київщині.

Наразі сумські правоохоронці вже доставили дівчину до Сум та передали матері. Відносно неповнолітньої протиправних дій вчинено не було. Поліцейські провели з сім’єю профілактичні бесіди стосовно недопущення повторення аналогічних випадків.