19 червня – День медпрацівника: як вітали сумських медиків

19 червня в Україні відзначають день медпрацівника. За високі професійні досягнення та з нагоди свята колектив медиків міста нагородили грамотами та висловили подяку за сумлінну працю.

Їхня робота важка і жертовна, але надзвичайно важлива. Професія медпрацівника завжди була у пошані, особливо необхідною вона є і зараз, у воєнний час.

“Зараз ми працюємо на одне – на перемогу, і кожна людина, яка на своєму місці правильно і якісно виконує свою роботу, наближає цю перемогу, і наш колектив в тому числі. Я хочу привітати всіх медичних працівників усіх лікувальних закладів, усіх, хто пов’язаний з медичною професією“, – говорить директорка КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Валентина Домінас.

19 червня в Україні відзначають День медпрацівника. Тож за високі професійні досягнення та напередодні свята сумських медиків нагородили грамотами міського голови та висловили подяку за сумлінну працю.

Медики – сильні духом люди, здатні подолати всі труднощі. Адже нести відповідальність за здоров’я і життя людей – надзвичайно важлива місія.

Телекомпанія СТС приєднується до привітань. Нехай ваша робота завжди приносить людям користь та робить їх здоровими і щасливими.

Подробиці – у нашому сюжеті: