23 серпня – День Державного Прапора України

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора.
Український прапор – наш символ, наша гордість і наша надія. Синьо-жовті стяги сьогодні можна бачити не лише в Україні, а й за кордоном – на адмінбудівлях, балконах, в автомобілях, на рюкзаках перехожих. І це – знак того, що весь цивілізований світ підтримує нас у боротьбі з оскаженілим агресором.
На жаль, зараз наш синьо-жовтий прапор пошматований ворожими кулями, обгорілий, в крові… За те, щоб він майорів у кожному українському місті, селі та селищі, гинуть у боях з ворогом найкращі сини та доньки нашої держави, а на окупованих територіях його, іноді з ризиком для життя, зберігають як найбільшу цінність.
Але ми віримо, що настане час – і український прапор знову злетить у небо над Кримом, над нині окупованими землями Донецької, Луганської, Херсонської й Запорізької областей. Бо Україна – єдина й неподільна. Бо ми повертаємо – і обов’язково повернемо! – СВОЄ.
І тоді ми всі вийдемо на вулиці з синьо-жовтими стягами в руках, щоб відсвяткувати нашу Перемогу! І це буде найпрекрасніший день у житті кожного з нас. А поки що кожен на своєму місці робимо все, що можемо, для того, щоб він настав якомога швидше!
Зі святом, українці!