23-річній сумчанці поліцейські обірвали кар’єру порнозірки

 

23-річна дівчина заходила на «полуничні» сайти та за гроші виконувала бажання клієнтів. А відзняте відео порнографічного характеру «гуляло» Інтернетом у вільному доступі. Правоохоронці кваліфікували дії зловмисниці як виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів і після закінчення досудового слідства направили кримінальне провадження до суду.

Молоду дівчину оперативники вирахували, коли моніторили мережу Інтернет на предмет розповсюдження порнографічних матеріалів. Поліцейські встановили, що вона заходила на один із відповідних сайтів та за гроші клієнтів виконувала всі їх бажання інтимного характеру.

«Зловмисниці 23 роки, раніше не судима, – коментує Володимир Кравченко, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП. – За допомогою порносайту вона розміщувала власні відео, доступ до якого мали всі інтернет-користувачі, в тому числі – й неповнолітні. Зі слів самої дівчини, у такий спосіб вона намагалась  покращити своє фінансове становище. І майже за рік такої «діяльності» їй вдалось зібрати чималу суму. Відзняті відеоматеріали були піддані експертизі, в результаті якої фахівці визнали їх порнографічними, та, як наслідок, – забороненими до обігу».

Кримінальне провадження, відкрите за ч.3 ст.301 «Виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України, вже спрямоване до суду. За скоєне дівчині загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.