«235 метрів квадратних»: у Сумах відкрився ще один молодіжний центр

Днями у Сумах відкрився молодіжний центр «235 метрів квадратних», створений в рамках проєкту «Підтримка прифронтових волонтерів у Сумах» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відкриття центру стало можливим завдяки ефективній співпраці проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI 4) та ГО «Простір рівних можливостей». Створений молодіжний центр «235м2» працюватиме як універсальний простір для проведення освітніх заходів різного формату, включаючи тренінги, майстеркласи та лекції, кінопокази, квартирники, а також заходи відпочинкового та підтримуючого характеру. Запланована і має необхідне технічне забезпечення також мобільна молодіжна робота.

Заступник Міністра молоді та спорту Владислав Яцук зазначив, що для підтримки діяльності вже створених просторів, мережування та посилення спроможності молодіжної роботи в малих громадах області донор підтримав ініціативу створення молодіжного центру у Сумах.

За його словами, громадська організація «Простір рівних можливостей» працює з громадами Сумщини з 2016 року, і за цей час встановила гарні партнерські зв’язки з громадами. Саме це і спонукало команду на створення освітнього простору, що відповідає стандартам проведення якісних заходів неформальної освіти, в якому безпечно і безперервно буде можливість проводити заходи для посилення спроможності молодіжного сектору громад області.

Цього року 6 інших прикордонних громад створять аналогічні молодіжні простори. Це дозволить прикордонним громадам зберігати молодь та підтримувати людей, які в цей важкий час залишаються і продовжують робити свою роботу.