3 жовтня – Міжнародний день лікаря. Щиро вітаємо медиків Сумщини!

Сьогодні, 3 жовтня, – Міжнародний день лікаря. Це свято весь світ відзначає щорічно у перший понеділок жовтня.

Професія лікаря – одна з найважливіших і найблагородніших на Землі. Від професійності лікарів, їхньої небайдужості, оперативності та готовності у будь-яких умовах та в будь-який час прийти на допомогу залежить здоров’я й життя людей.

На жаль, останнім часом нашим лікарям довелося прийняти виклики, з якими вони не стикалися раніше: пандемія коронавірусу, а потім – широкомасштабне вторгнення російської армії в Україну. І навіть у цих надскладних умовах наші медики вкотре довели, що вони є справжніми професіоналами і патріотами нашої країни.

Висловлюємо щиру вдячність лікарям Сумщини, яким довелося під ворожими обстрілами лікувати, оперувати, рятувати своїх пацієнтів, укривати їх у сховищах, надавати психологічну допомогу, допомагати прийти у світ новим маленьким українцям, приймаючи пологи. Завдяки їх мужності, стійкості й небайдужості лікувальні заклади області не припиняли свою діяльність, а люди вчасно отримували й отримують необхідну допомогу.

У цей день телекомпанія СТС щиро вітає наших медиків і бажає міцного здоров’я, витримки, добробуту, родинного затишку. І звісно ж, – Перемоги, мирного неба, щасливого життя у вільній країні!