3000 годин тепла: у сумській школі виготовляють окопні свічки для захисників

Протягом двох днів учні, батьки та вчителі Сумської школи №4 ім. Героя України Олександра Аніщенка виготовляли окопні свічки. Спільними зусиллями вдалося виготовити близько 700 свічок, та, щоб завершити процес, освітянам потрібен парафін. 

«Другий рік поспіль вчителі, батьки і учні КУ Сумської ЗОШ №4 СМР виготовляють окопні свічки для захисників України. Ми впевнені, що у кожного з нас свій “фронт”, і кожен має тримати його на всі 100%! Наразі забезпечуємо теплом бійців на Авдіївському напрямку, пізніше — прикордонників Сумщини. Діти приєднуються із задоволенням, на рівні з дорослими допомагають у виготовленні окопних свічок», — розповідає заступниця директора Яна Петреску.

Минулої зими освітяни виготовили 6 856 штук окопних свічок для військовослужбовців.

«Наразі дуже потребуємо допомоги небайдужих людей у придбанні парафіну, бо бляшанки і гофрокартон маємо у достатній кількості. Будемо вдячні за будь-яку допомогу», — звертаються до містян у школі №4.

 

Тих, хто має можливість допомогти придбати парафін, або може його надати, просять зателефонувати за номером 050 54 84 312, пише SP.