Олександр Нестеренко передав військовим Сумщини нову зброю

Прикордоння залишається важливою ціллю для ворога, наголосив заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Олександр Нестеренко.

Він повідомив, що завдяки нашим партнерам, які не припиняють допомогу, врахувавши звернення командирів було передано кулемети Browning М2 та АГС – 17 «Полум’я» захисникам Сумщини.

“У зв’язку з останніми подіями на Сумщині, враховуючи збільшення ракетних, мінометних, артилерійських ударів, наше завдання робити все щоб міць підрозділів та військових частин, включаючи добровольчі формування, зміцнювалась. Впевнений, що дії особового складу були правильними та професійними, але для ефективної роботи підрозділи мають володіти достатньою кількістю стрілецької зброї та крупнокаліберних кулеметів, для того, щоб можна було успішно обороняти Сумщину”, – зазначив Нестеренко.

Поставив одну умову командирам та їх особовому складу: кожен має відпрацювати та покращити професійну майстерність, постійно тренуватись, навчатись та відточувати питання взаємодії з іншим підрозділами для досягнення спільної мети, резюмував він.